Graella

dilluns
dimarts
dimecres
dijous
divendres
dissabte
diumenge
00:00
Electronica(dance, techno)
XXL Extreme(hardcore, metalcore, death metal)
Electronica(dance, techno)
Electro-Industrial(ebm, industrial)
Electronica(dance, techno)
Electronica(dance, techno)
XXL Extreme(hardcore, metalcore, death metal)
01:00
02:00
Electro-Industrial(ebm, industrial)
Electro-Industrial(ebm, industrial)
XXL Extreme(hardcore, metalcore, death metal)
XXL Extreme(hardcore, metalcore, death metal)
XXL Extreme(hardcore, metalcore, death metal)
Electro-Industrial(ebm, industrial)
Heavy-hair Metal (heavy, hard rock)
03:00
04:00
Punk
(punk, punk rock, oldschool)
05:00
Heavy-hair Metal
(heavy metal, hard rock, stoner rock, thrash metal)
06:00
Folk
(folk, country, alt-country)
07:00
08:00
Rock ‘n’ Roll
(classic rock, garage rock, grunge)
09:00
10:00
Soul of Blues
(blues, blues-rock, rnb, soul)
Soul of Blues (blues, blues-rock, rnb, soul) Soul of Blues (blues, blues-rock, rnb, soul)
11:00
Indie Mix
(indie pop, indie rock, britpop, rock pop)
Indie Mix (indie pop, indie rock, britpop, rock pop) Jazz (jazz)
12:00
DIRECTES (Varis)
13:00
Dream Pop (electropop, chamber pop, synthpop) NINGÚ NO ÉS PERFECTE Folk (folk, country, alt-country)
14:00
The rock beyond – Post-Rock (post-rock, art rock, drone) Folk (folk, country, alt-country)
DEMOCRACY NOW! AMNISTIA INTERNACIONAL
15:00
Soft Sounds
(new age, avant-garde, trip-hop, chillout)
PATXOKA SOUND(Lili Guerrero i Aleix Cortés) PENNY LANE(Ton Torner)
16:00
The rock besides – Rock Alternatiu
(alternative rock, math metal, nu-metal)
GHETTOBLASTER DE PAGÈS (Àlex Vilar) ESPECIALS (Varis)
17:00
Soul of Blues (blues, blues-rock, rnb, soul)
DIRECTES (Varis) CONNEXIÓ ECLÈCTICA
18:00
Heavy-hair Metal
(heavy metal, hard rock, stoner rock, thrash metal)
ESCARBAT BUM BUM (Àngel Serrat)
RUTA 66
19:00
Punk
(punk, punk rock, oldschool)
RÀDIO ROCK (X.Baca,J.Garrigos)
20:00
New Wave – Post-Punk
(new wave, post-punk, glam rock, proto-punk)
PASTURANT AMB L’OVELLA NEGRA (Francesc Bancells)
TECHNOPOLIS(Josep Cuèllar)
21:00
Downtempo
(ambient, downtempo, slowcore, sadcore)
Punk (punk, punk rock, oldschool)
Techno-pop & dance
22:00
Midnight Songs
(dark ambient, doom metal, gothic)
XXL Extreme
(hardcore, metalcore, death metal)
CIRQUET CLARINET(Laura Baldrich i Carles Carreras)
23:00
Electronica (dance, techno)
dilluns
dimarts
dimecres
dijous
divendres
dissabte
diumenge